TR EN

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

ADAŞ GİYİM

DAHA İYİ BİR GELECEK

Tekstil üretim zincirinin çevremize olan olumsuz etkilerinin tamamen bilincindeyiz, ve zararları indirgeme yolundan ziyade dünyamız için daha yararlı olma politikasını takip ediyoruz.

DOĞA DOSTU ÜRÜNLER

Doğa dostu ürünler için Adaş Giyim, kıyafetlerin dayanıklığını maksimum seviyede tutarak kullanım süresinden tam verim almak ve aynı zamanda geri dönüştürülebilecek şekilde tasarlamayı hedeflemektedir.

Böylece tasarım ekibimiz, kumaş secimi yaparken sürdürülebilirlik ilkelerine odaklanarak kumaş seçimlerini yaparlar. Seçilen kumaşlar yerel veya global acıdan hiçbir negatiflik içermez.

DÜNYA ÜZERİNDEKİ YAŞAMA SAYGI

Tekstil üretiminin dünya ve üzerindeki yaşama olan olumsuz etkilerin bilincinde olup, işimizi doğayı korumaya yönelik çalışmalara odaklıyoruz. Join Life ürün grubunun üreticilerinden biri olarak, sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyen ve uygulayan tedarikçilerle çalışıyoruz. Dünya çapındaki tedarik zincirimiz için, sürdürülebilir ürünler üretmenin yanı sıra, tesislerimiz, ofislerimiz ve de operasyonlarımızın çevreye olan etkilerini en aza indirgemeyi hedeflemekteyiz. Bunun için, Sıfır Atık yönetimi doğrultusunda, kumaş ve boya atıklarımızın geri dönüştürülmesi için anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile çalışıyoruz. Atık yönetimimizi geliştirmek için, sürdürülebilirlik ekibimiz teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmekte ve düzenli olarak eğitim konferanslarına ve seminerlere katılım göstermektedirler.