SÜREÇLER

Tek Bir Noktadan Tüm Çözümlere

Yenilikçi teknolojilere sahip üretim tesislerimizde planlama , tasarım , üretim ve kalite kontrol  süreçlerini yöneterek tek bir noktadan tüm çözümleri müşterilerimzie sunuyoruz.

İLETİŞİM
ADAŞ GİYİM

TEKSTİLE DAİR HERŞEY

Sektöründe lider markaların çözüm ortaklarının, değer politikalarına  uygun üretim yapan Adaş giyimde her çıktı önemli bir sürecin bir parçasını oluşturmaktadır.

Birinci Adım

TOPLANTI AŞAMASI

Müşterilerimiz bizler için önemli. Sektöründe lider markaların değer politakalarını önemsiyen ve aynı ruhla hareket eden ve beklentilerini dikkate alan Adaş giyim için bu öncelikler dikkate alınarak üretim sürecinin ilk adımı başlatılır.

İkinci Adım

Tasarım Aşaması

Tasarım yeteneklerimizi, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yeni fikirler, stiller, kumaşlar, aksesuarlar sunmaya odaklıyoruz. Türk, İspanyol ve İngiliz tasarımcılardan oluşan uzman ürün tasarım ekibimiz, müşterilerimiz için koleksiyonlar oluşturmanın yanı sıra yeni hammadde ve aksesuarların araştırılması ve yeni tasarımlar yaratılması konusunda da etkin rollere sahiptir. Moda fuarları ve şirketimizin üretim aşamalarına tam entegre olan bilgisayar destekli tasarım sistemimiz ile tasarım becerilerimizi sürekli geliştiriyoruz. Ayrıca müşterilerimize, ürün yelpazesindeki en son trendlerle ilgili pazar bilgisi de sağlamaktayız.

Üçüncü Adım

ÜRETİM AŞAMASI

Yeni teknolojiler ile donatılmış 3 önemli üretim tesisimizde toplam 20.000 metre kare alanda  her gün aynı aşk ve disiplinle milyonlarca tasarımın üretim sürecinde hayatımıza dokunan parçalara dönüşmesine sağlıyoruz 

Dördüncü Adım

Kalite Kontrol

Kaliteyi kontrol etmekle kalmıyor, aynı zamanda üretimin her aşamasında toplam kalite anlayışımızı uyguluyoruz. Kalite ekibimiz, tatmin edici sonuçlar için bir ürünün veya hizmetin doğru şekilde üretilmesini, uygulanmasını, tasarlanmasını sağlıyor. Kalitenin sadece kontrolden değil sürecin iyileştirilmesinden geldiğine inandığımız için proses akışını izliyor ve yeni iyileştirme yöntemleri oluşturuyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için süreçlerimizin yeterliliğini sürdürülebilir bakış açısıyla geliştiriyoruz.