TR EN

SÜREÇLER

Tek Bir Noktadan Tüm Çözümlere

Yenilikçi teknolojilere sahip üretim tesislerimizde planlama , tasarım , üretim ve kalite kontrol  süreçlerini yöneterek tek bir noktadan tüm çözümleri müşterilerimzie sunuyoruz.

İLETİŞİM
ADAŞ GİYİM

TEKSTİLE DAİR HER ŞEY

Sektöründe lider markaların çözüm ortaklarının, değer politikalarına  uygun üretim yapan Adaş giyimde her çıktı önemli bir sürecin bir parçasını oluşturmaktadır.

BİRİNCİ ADIM

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Adaş Giyim, her iki taraf içinde en iyisi olacak şekilde; kalite, termin tarihi, ve servis hizmeti açısından en uygun üretim zincirinin belirlenmesini hedefler. Aynı zaman da müşterilerinin beklentilerini yüksek kalite ve çevikliğe odaklanarak karşılamayı hedeflemektedir. Bu noktadan hareketle, Müşteri hizmetleri markaların değer politikalarını da baz alarak müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Üretim süreci boyunca, tüm süreçlerin uzman müşteri hizmetlerimiz tarafından takibi yapılmakta ve her bir aşamasının dijital verilerden yararlanılmaktadır. İyi organize edilmiş müşteri hizmetleri yapısı ile, hizmet kalitesi, termin tarihi, ve ürün kalitesi anlamında müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. 

İKİNCİ ADIM

TASARIM AŞAMASI

Adaş müşterileri için moda ve teknolojiyi; yenilik ve dinamizmi birlikte sağlayan bir şirkettir. Tasarım yeteneklerimizi, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yeni fikirler, stiller, kumaşlar ve aksesuarlar sunmaya odaklıyoruz. İspanya’da bulunan bölge ofisimiz modanın başkenti haline gelen Barcelona’da konumlanmasının avantajlı bir getirisi olarak global modanın nabzını sürekli bir şekilde takip edip (yakından tutarak), müşterilerimizin siparişleri ve satışlarıyla yakından ilgilenebilmektedir.

Bunlara ek olarak, tasarım ekibimiz vizyonlarını genişletmek ve müşterilerine özel sezonluk koleksiyonlar sağlayabilmek için; ilham verici lokasyonlara seyahat, moda yayınlarını takibi, fuarlar gibi sürekli olarak güncellenen trendlerin yeni fikirlerin peşindedirler.

ÜÇÜNCÜ ADIM

KAYNAK

Adaş giyim, süreçlerini şeffaf kılmak için üretim yönetim sistemi (tedarik zinciri sistemi) kullanır. Bu sistem, tedarikçi sınıflandırılması yaparak, müşterilerin talepleri doğrultusunda, doğru zamanda, doğru tedarikçinin seçilmesine olanak sağlar. 

Uzun soluklu başarının temelinin doğru ortaklıklar olduğuna inanıp bu açıda gelişmeye devam etmektedir. Adaş tekstilin tedarikçi ağının temeli, yıllar süren deneyimin ve beraberinde güven ilişkisinin getirdiği tedarikçilerle başlayıp, kendini her açıda yeniliklere adamış (konumlandırmış) Adaş için yeni tedarikçiler geliştirme odaklı büyümektedir. Böylelikle müşterilerinin değişen taleplerine ve Pazar koşullarına hızlı adapte olabilmek ve onlara en iyi kalite hizmeti sunmak hedeflenmektedir.

DÖRDÜNCÜ ADIM

ÜRETİM

Yeni teknolojiler ile donatılmış 3 önemli üretim tesisimizde toplam 20.000 metrekare alanda her gün aynı disiplinle milyonlarca tasarımın üretim sürecinde hayatımıza dokunan parçalara dönüşmesine sağlıyoruz.

Böylelikle sunum ve sipariş sürecinden teslimatın son noktasına kadar, müşterilerle sürekli bir irtibatta kalıp, açık bir iletişim hattı oluşturulur.

BEŞİNCİ ADIM

KALİTE KONTROL

Kalite kontrol ekibi, memnun edici sonuçlar için, ürün veya hizmetin doğru bir biçimde tasarlandığından, uygulandığından ve de üretildiğinden emin olurlar. Kalite standartlarının sürdürülebilmesi için her bir ürün, müşterilerin talepleriyle doğru orantılı olarak belirlenmiş kontrol noktalarından geçmektedir. Kesimden dikim ve paketlemeye kadar her bir aşamada, ürünler çeşitli kalite kontrol testlerine tabii tutulmaktadırlar.)

Adaş Giyim kaliteyi kontrol etmenin yanı sıra, aynı zamanda üretimin her aşamasında toplam kalite anlayışını uygulamaktadır. Kalitenin sadece kontrolden değil sürecin iyileştirilmesinden geldiğine inanıldığı için, sürecin akışı izlenmekte ve yeni iyileştirme yöntemleri oluşturulmaktadır. Hedeflere ulaşmak için süreçlerin yeterliliğini sürdürülebilir bir bakış açısıyla geliştirmektedir.